0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Wyłącznik deszczowy K-Rain 3208 HRS

Wyłącznik deszczowy K-Rain 3208 HRS

152,00

Brak w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Wyłącznik deszczowy K-Rain 3208-HRS 

W systemie nawadniania czujnik deszczowy 3208-HRS K-Rain działa jako przełącznik, który poprzez przerwanie obwodów zamyka zawory w układzie nawadniania podczas opadów deszczu. Umożliwia to regulatorowi czasowemu pracę zgodnie z nastawionym harmonogramem, podczas gdy zawory pozostają zamknięte. Gdy tylko czujnik wyschnie obieg zostanie ponownie włączony, zawory otworzą się, a przełącznik wyłączy się umożliwiając normalną pracę.

Charakterystyka wyłącznika deszczowego:

 • Współpracuje z większością sterowników na rynku; ze sterownikami sieciowymi 230V i bateryjnymi 9V DC
 • Przewód zasilający 2-żyłowy 7,6 m
 • Kilkustopniowa regulacja wysokości opadu

Jak montować czujnik deszczu:

Wybierając czujnik deszczu z przewodem należy zwrócić szczególną uwagę na jego lokalizację, ponieważ przy zbyt dużej odległości od sterownika, czujnik deszczu może nie działać prawidłowo. Ponadto musi być zlokalizowany na otwartej przestrzeni, tak aby deszcz z każdej strony trafiał na czujnik.

Podłączenie wyłącznika deszczowego do sterownika nawadniania:

HRS 3208 wpinamy bezpośrednio do sterownika w gniazdo "SENS" lub alternatywnie wpinając w obwód przewodu "masowego" od zasilenia elektrozaworów. Wyłącznik deszczu działa zwiernie/rozwiernie dlatego każdy z tych sposobów połączenia będzie prawidłowy. Istnieje możliwość przedłużenia kabla zasilającego do wyłącznika deszczu przy pomocy kabla 2-żyłowego.

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy