0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Filtr dyskowy 1"GZ 120 Mesh

Filtr dyskowy 1"GZ 120 Mesh

You may also like…

42,00

Brak w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Filtr dyskowy 1″GZ, 120 Mesh

Filtr dyskowy pozwala utrzymać czystość i drożność systemów nawadniających. Polecany jest szczególnie do systemów mikronawadniania, ponieważ wychwytuje bardzo drobne zanieczyszczenia. Skutecznie blokuje piasek, mułki, glony i inny osad z rur kanalizacyjnych zapobiegając jego przedostawaniu się do węży ogrodowych i linii kroplujących. Dzięki temu mikronawadnianie jest skuteczne na całej swojej długości, a emitery nawadniania - drożne i czyste.

Filtry te są odporne na zmiany ciśnienia i nacisk zewnętrzny, a ich główną zaletą jest mocny i elastyczny element filtrujący. Również przy wysokich ciśnieniach filtr gwarantuje szczelność a element filtrujący zapewnia optymalną wydajność filtrowania. Zaleca się systematyczne oczyszczanie wkładów filtracyjnych aby instalacja działała prawidłowo. W tym celu należy odkręcić nylonową nakrętkę, następnie wyjąć wkład filtracyjny, który wystarczy przemyć pod bieżącą wodą.

Charakterystyka:

 • Poziom filtracji: 120 Mesh (130 Mikronów).
 • Maksymalne ciśnienie robocze: 8 bar
 • Podłączenie: gwint zewnętrzny 1"

Przeznaczenie filtra siatkowego:

 • Systemy nawadniania ogrodów i pół uprawnych o niskim przepływie.
 • Instalacje rozprowadzenia wody ogrodowej.
 • Oczyszczanie wody pobieranej ze studni.
 • Oczyszczanie wody deszczowej.
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy