0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Moduł Wi-Fi WAND do sterowników X2 Hunter

Moduł Wi-Fi WAND do sterowników X2 Hunter Moduł WAND jest wyposażony w najnowszą bezprzewodową technologię Bluetooth® umożliwiającą zdalną obsługę systemu za pomocą smartfona. Opracowany z myślą o profesjonalnych wykonawcach moduł umożliwia łatwą instalację sterownika X2 za pomocą aplikacji Hydrawise, jeśli połączenie Wi-Fi jest niedostępne. Moduł WAND zapewnia również dostęp do sterownika, gdy znajduje się on w […]

You may also like…

580,00

2 w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Moduł Wi-Fi WAND do sterowników X2 Hunter

Moduł WAND jest wyposażony w najnowszą bezprzewodową technologię Bluetooth® umożliwiającą zdalną obsługę systemu za pomocą smartfona. Opracowany z myślą o profesjonalnych wykonawcach moduł umożliwia łatwą instalację sterownika X2 za pomocą aplikacji Hydrawise, jeśli połączenie Wi-Fi jest niedostępne. Moduł WAND zapewnia również dostęp do sterownika, gdy znajduje się on w trudno dostępnym miejscu lub konieczne jest zachowanie dystansu ze względów bezpieczeństwa lub względów zdrowotnych.

 • Umożliwia szybkie programowanie, zarządzanie nawadnianiem online i powiadomienia o statusie sterownika za pomocą aplikacji Hydrawise
 • Standardowe programowanie umożliwia stosowanie 3 niezależnych programów, z których każdy ma 6 czasów rozpoczęcia i 24-godzinny maksymalny czas działania
 • Technologia Predictive Watering™ zapewnia precyzyjne dostosowanie do warunków pogodowych w celu maksymalnego oszczędzania wody
 • Zgodność z technologią automatyki domowej Amazon Alexa™, Control4® i HomeSeer

 

Aplikacja Hydrawise

 • Oprogramowanie Hydrawise wykorzystuje dane pogodowe, aby wprowadzić korekty do profesjonalnych programów nawadniania. Te połączone funkcje pozwalają na oszczędność do 50% wody w porównaniu do wstępnie zaprogramowanego sterownika, którego programy nie są korygowane przez cały rok.
 • Codzienne dostosowywanie harmonogramu na podstawie lokalnych danych pogodowych, monitorowania przeszłych, aktualnych i prognozowanych temperatur, deszczu, wilgotności i prędkości wiatru. Funkcja umożliwia dostosowanie czasów i harmonogramów nawadniania, co pozwala ograniczyć zużycie wody i zoptymalizować nawadnianie roślin.
 • Hydrawise umożliwia bezpłatne korzystanie z dowolnej lokalnej stacji meteorologicznej umiejscowionej na lotnisku lub, w przypadku korzystania z planu Enthusiast, dodanie pięciu (5) stacji meteorologicznych obsługiwanych przez firmę Weather Underground, co pozwala uzyskiwać dane pogodowe dla konkretnej lokalizacji. Dzięki temu elastycznemu internetowemu systemowi meteorologicznemu możesz dodać nawet własną stację meteorologiczną, jeśli w pobliżu nie ma zlokalizowanej żadnej stacji.

Funkcja ta pozwala na szybką regulację czasów nawadniania za pomocą skali procentowej. W szczycie sezonu nawadniania wartość korekty sezonowej należy ustawić na 100%. Jeżeli na skutek warunków pogodowych wymagane jest mniej intensywne nawadnianie, należy wprowadzić odpowiednią wartość procentową (np. 50%) celem skrócenia czasu pracy systemu nawadniania bez potrzeby zmiany ustawień każdej sekcji w programie. Funkcja Global zapewnia procentową korektę sezonową dla wszystkich czasów pracy sekcji we wszystkich programach sterownika.

 

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy