0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie
Promocja!

Segway Navimow H800E

Segway Navimow H800E

Segway Navimow H800E to zaawansowany technologicznie robot koszący przeznaczony do stosowania na powierzchni do 800 m2. Wyposażono go w szereg funkcji zapewniających wysoką wydajność działania. Cechuje go cicha praca, którą wykonuje samodzielnie.

7990,00

1 w magazynie (może być zamówiony)

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Segway Navimow H800E GPS-RTK

Navimow H800E to automatyczny robot koszący. Do swojej pracy wykorzystuje system trzech solidnych ostrzy - zakres ich koszenia wynosi od 30-60 mm. Może kosić trawnik zarówno na prostym terenie, jak i nachylonym do maksymalnie 45%. Praca odbywa się samodzielnie i nie wymaga nadzoru. Jego zaletą jest możliwość automatycznego działania zgodnie z harmonogramem lub uruchamianie ręczne na żądanie.

Robot do koszenia trawników Navimow H800E może być sterowany zdalnie dzięki komunikacji bezprzewodowej. Jego pozycję można sprawdzić w dowolnym momencie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Solidna obudowa chroni go przed czynnikami zewnętrznymi oraz warunkami atmosferycznymi.

Wydajność koszenia Segway Navimow H 800E ok. 100m2/h

Główne cechy:

 • regulowana wysokość cięcia;
 • niska emisja hałasu;
 • powierzchnia koszenia do 800m2;
 • zdalne sterowanie i podgląd;
 • wodoodporność IPX6.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Segway
Powierzchnia koszenia:
800 m2
Szerokość koszenia:
21 cm
Regulacja wysokości:
automatyczna
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:
180
Czas ładowania:
180 min.
Pojemność akumulatora:
5,2 Ah
Nachylenie: 
45 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
EFLS, GSM, GPS, Bluetooth Wi-Fi
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
600/440/300
Waga:
15,6 kg.
Hałas:
54 dB

Stopień szczelności:
IPX6
Robot koszący bez przewodu ograniczającego

Automatyczna kosiarka Segway z wygodną obsługą

Robot do koszenia trawników Segway to model wyposażony w zaawansowane technologie. Może obsłużyć kilka stref zielonych, w każdej używając ostrzy na innej wysokości oraz kosząc w wybranym kierunku. Czujniki umożliwiają omijanie przeszkód, a gdy wykryje twardą nawierzchnię na drodze ostrzy – wstrzymuje ich działanie. Użytkownik samodzielnie ustala każdy obszar jego działania. Możliwe jest utworzenie łączącego ich przejścia.

Robot koszący Navimow to wygoda i bezpieczeństwo

Automatyczny robot koszący posiada zabezpieczenie przed nieautoryzowanym uruchomieniem, ponadto dzięki specjalnemu zabezpieczeniu GPS jest chroniony przed kradzieżą. Zastosowany w oprogramowaniu kosiarki algorytm optymalizuje jej pracę, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności urządzenia. Mapę obszaru koszenia można w dowolnej chwili modyfikować w aplikacji.

  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy