0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio 4.0 Elite ExtraPremium 3200 m2

Ambrogio 4.0 Elite ExtraPremium

6 LAT GWARANCJI

Kosiarka automatyczna 4.0 Elite EP łączy elastyczność i modułowość z nowinkami technologicznymi linii 4.0. Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który w połączeniu z technologiami GPS, Bluetooth i GSM umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu. Robota można zatrzymać i uruchomić, a dowolne obszary można wykluczyć z pracy. Alarm Geofence pozwala systemowi ostrzegać właściciela, kiedy robot opuszcza swoje miejsce pracy. Dzięki temu, zawsze będziesz wiedział o wszystkich ruchach swojej kosiarki. Całość jest połączona z rozwiniętym system zapobiegającym kradzieżom. Zestaw Extra Premium umożliwia ładowanie indukcyjne. Ambrogio musi jedynie zbliżyć się do stacji, która jest teraz mniejsza i mniej masywna, aby ładować się w dowolny sposób. Ładowanie indukcyjne zwalnia z potrzeby tradycyjnego czyszczenia styków. 2-letnia gwarancja obejmuje warunki i ograniczenia określone w karcie gwarancyjnej + wydłużenie o kolejne 4 lata
Obejmuje:
 • elementy z tworzyw sztucznych, które nie podlegają zużyciu, mające ewentualne wady produkcyjne
 • elementy elektroniczne, z wyłączeniem określonych w książeczce gwarancyjnej
 • silniki tnące i napędowe, do 5.000 godzin pracy
Warunkiem przedłużenia gwarancji jest coroczne wykonywanie przeglądów zimowych

20999,00

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio 4.0 Elite ExtraPremium 3200 m2

Sprzęt, który świetnie sprawdzi się do pracy na średnich i dużych nawierzchniach trawiastych, dobrze poradzi sobie z koszeniem trawy na powierzchni do 3200 m2. Dzięki nowoczesnym silnikom bezszczotkowym, a także licznym funkcjom dodatkowym, może wydajnie kosić wysoką i gęstą trawę. Szczególnie przydatny jest w Ambrogio 4.0 Elite ExtraPremium tryb koszenia spiralnego – gdy robot wykryje, że obszar wymaga intensywniejszej pracy, uruchomi tę funkcję. Ponadto wykorzystane zostały nowoczesne technologie GPS, Bluetooth i GSM, które sprzyjają nawigacji urządzenia po terenie i sterowaniu nim z poziomu aplikacji mobilnej. Poza tym w 4.0 Elite ExtraPremium dostępne liczne zabezpieczenia i czujniki, które odpowiadają za bezpieczną, a zarazem sprawną i skuteczną pracę. Atutem tego modelu jest też ładowanie indukcyjne, które sprawia, że Ambrogio musi jedynie dotknąć stacji, by skutecznie się ładować.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio 4.0 Elite ExtraPremium 3200 m2

 • Zautomatyzowane dostosowanie wysokości noża

 • Futurystyczny wygląd i przegubowa konstrukcja

 • Monitorowanie żywotności baterii w aplikacji

 • Współpraca z asystentem głosowym

 • Zaawansowane czujniki – m.in. czujnik deszczu, podniesienia

 • Funkcja mulczowania trawnika

 • Tryb Eco Mode, wykrywający skoszone obszary i optymalizujący czas pracy

 • Wydajny akumulator litowo-jonowy, umożliwiający nawet do około 4h nieprzerwanej pracy robota 4.0 Elite ExtraPremium

 

System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy