0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio 4.36 Elite 6000 m2

Ambrogio 4.36 Elite

6 LAT GWARANCJI

Pojemne baterie i nóż o szerokości 36cm nowego Ambrogio 4.36 Elite pozwala na zajmowanie się bardzo dużymi powierzchniami. W połączeniu z Zestawem Zasilającym ULTRA PREMIUM robot może pracować ponad 4 godziny, kosząc do 6.000mkw. Jest bogato wyposażony we wszystkie najnowsze technologie (Dotykowy Wyświetlacz, moduł komunikacji ZCS Connect, GPS, Bluetooth i GSM), potrafi też pracować w grupie z innymi robotami. Współpracuje z asystentami głosowymi (SMART ASSISTANT) i AMICO. 2-letnia gwarancja obejmuje warunki i ograniczenia określone w karcie gwarancyjnej + wydłużenie o kolejne 4 lata Obejmuje:
 • elementy z tworzyw sztucznych, które nie podlegają zużyciu, mające ewentualne wady produkcyjne
 • elementy elektroniczne, z wyłączeniem określonych w książeczce gwarancyjnej
 • silniki tnące i napędowe, do 5.000 godzin pracy
Warunkiem przedłużenia gwarancji jest coroczne wykonywanie przeglądów zimowych

23499,00

Brak w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio 4.36 Elite 6000 m2

Urządzenie, które doskonale sprawdzi się w dużych ogrodach, na boiskach i miejskich terenach zielonych. Kosiarka 4.36 Elite został zaprojektowany z myślą o połączeniu funkcjonalności, designu i wydajności. Dobrze poradzi sobie na trawnikach o różnym kształcie, z przeszkodami i zboczami o maksymalnym nachyleniu do 45%, na powierzchni do 6 arów. Robota koszącego wyposażono w wydajny akumulator litowo-jonowy, który umożliwia nawet do 4h nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu.

Sprzęt posiada opcję regulowania wysokości koszenia – od 20 do 65 mm. Co więcej, model ten posiada funkcję koszenia spiralnego, po wykryciu wysokiej lub wyjątkowo gęstej trawy w pewnych obszarach, jak i tryb Eco Mode, który po zdiagnozowaniu skoszonych już obszarów omija je, optymalizując czas pracy robota. Sporym udogodnieniem jest funkcja mulczowania trawnika – Robot koszący Ambrogio 4.36 Elite 6000 m2, rozrzuca skoszoną trawę, co pełni funkcję naturalnego nawozu.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio 4.36 Elite 6000 m2

 • Wyjątkowo trwałe ostrze o szerokości noża 36cm

 • Obsługa do 8 różnych stref trawnika

 • Komfortowy ekran dotykowy

 • Zaawansowane czujniki – m.in. deszczu, podniesienia, przeszkód

 • Zabezpieczenie przed kradzieżą

 • Gumowe koła o dobrej przyczepności

 • W 4.36 Elite zastosowano też nowy system nawigacji satelitarnej, oparty na zaawansowanych algorytmach

 • Automatyka wysokości noża

 • Procesor następnej generacji

 

System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy