0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio L250i Elite S+ 5000m2

Ambrogio L250i ELITE S+

Kosiarka automatyczna L250i Elite jest koncentracją innowacyjności i technologii. Dotykowy wyświetlacz, system zaawansowanej nawigacji i moduł komunikacji ZCS Connect sprawiają, że roboty te są wyjątkowo wydajne i innowacyjne. Współpracuje z większością asystentów głosowych (SMART ASSISTANT).

19199,00

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio L250i Elite S+ 5000m2

Poznaj wydajny, cichy i intuicyjny w obsłudze robot koszący Ambrogio L250i Elite S+ 5000m2, który powstał z myślą o użytkownikach wymagających niebywałej precyzji, a zarazem absolutnej wygody w obsłudze. Odpowiedni do pracy na większych powierzchniach, poradzi sobie ze skoszeniem trawy nawet na murawie o wielkości 50 arów.

Na uwagę w L250i Elite S+ zasługuje moduł komunikacji „ZCS Connect”, który dodatkowo wzbogacono o technologie GSM i Bluetooth. Dzięki nim użytkownik może łączyć się z robotem, zlecać i kontrolować zadania zawsze i wszędzie – wystarczy dostęp do aplikacji w urządzeniu mobilnym.

W robocie koszącym Ambrogio L250i Elite S+ 5000m2 zastosowano płyty główne nowoczesnej generacji, które posiadają szybkie procesory, zdolne do wydajnej pracy i jednocześnie zużywające mniej energii.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio L250i Elite S+ 5000m2

 • Szybka i intuicyjna obsługa urządzenia
 • Wytrzymała, ergonomiczna i elegancka bryła
 • Opatentowane koła ze specjalnym bieżnikiem, odpowiednim do każdego typu nawierzchni
 • System tworzenia i przechowywania wirtualnych map koszonego terenu
 • System koszenia spiralnego
 • Funkcja mulczowania, która pozwala utrzymać zdrowy i bujny trawnik
 • Obsługa do 8 obszarów koszenia
 • Wydajna praca do nawet 7h
 • Algorytm inteligentnego koszenia
System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy