0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio Twenty 25 Deluxe do 1400m2

Robot koszący Ambrogio Twenty 25 Deluxe do 1400m2 Robot koszący Twenty 25 Deluxe dedykowany jest trawnikom o powierzchni do 1400 m². Nowoczesna, lekka i mobilna konstrukcja została połączona z niezwykle jakościowymi komponentami, które odpowiadają za wydajne koszenie. Na uwagę zasługują niezawodny silnik bezszczotkowy, wydajny i pojemny akumulator litowo-jonowy oraz liczne czujniki. W kosiarce automatycznej wykorzystano […]

9199,00

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio Twenty 25 Deluxe do 1400m2

Robot koszący Twenty 25 Deluxe dedykowany jest trawnikom o powierzchni do 1400 m². Nowoczesna, lekka i mobilna konstrukcja została połączona z niezwykle jakościowymi komponentami, które odpowiadają za wydajne koszenie. Na uwagę zasługują niezawodny silnik bezszczotkowy, wydajny i pojemny akumulator litowo-jonowy oraz liczne czujniki. W kosiarce automatycznej wykorzystano m.in. czujnik deszczu, który powoduje powrót robota do stacji na czas opadów. Na mokrej trawie koszenie nie przebiega tak sprawnie, co przekłada się na gorszą efektywność i słabszą kondycję trawnika.

Twenty 25 Deluxe jest przeznaczony do pielęgnacji 4 oddzielnych stref trawnika. Rozpoznaje obszary z wyższą trawą i kosi spiralnie, co przekłada się na lepszą skuteczność i krótszy czas pracy. Model ten jest przystosowany do pracy na powierzchni do 1400 m2 z żywopłotami, kwietnikami czy stawami, a także nierównymi krawędziami trawnika.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio Twenty 25 Deluxe do 1400m2

 • Nowoczesna, kompaktowa sylwetka robota

 • Zaawansowanie funkcje bezpieczeństwa

 • wyjątkowo trwały, ostry jak brzytwa nóż

 • Precyzja koszenia na wysokości od 25 do 70 mm

 • Wydajny, bezszczotkowy silnik

 • Cichy, ekologiczny, z prostą i intuicyjną obsługą

 • Może pracować w każdych warunkach pogodowych

 • Wygodne programowanie i dostosowanie trybu pracy sprzętu do potrzeb

 • Mulczowanie trawnika, pełniące funkcję naturalnego nawozu

Ambrogio Twenty 25 deluxe
System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy