0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio Twenty 29 Deluxe 2500m2

Robot koszący Ambrogio Twenty 29 Deluxe 2500m2 Ambrogio Twenty 29 Deluxe to robot koszący stworzony do trawników o powierzchni do 2500m2. Wyposażony został w szereg funkcjonalności, które sprawiają, że koszenie trawnika przebiega niezwykle sprawnie i skutecznie. Urządzenie skraca źdźbła na pożądanej wysokości (od 25 do 60 mm), a później mulczuje trawnik, czyli rozrzuca skoszoną i […]

12199,00

1 w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio Twenty 29 Deluxe 2500m2

Ambrogio Twenty 29 Deluxe to robot koszący stworzony do trawników o powierzchni do 2500m2. Wyposażony został w szereg funkcjonalności, które sprawiają, że koszenie trawnika przebiega niezwykle sprawnie i skutecznie. Urządzenie skraca źdźbła na pożądanej wysokości (od 25 do 60 mm), a później mulczuje trawnik, czyli rozrzuca skoszoną i rozdrobnioną trawę po nim, co pełni funkcję nawozu i sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji trawnika. Poza tym kosiarka automatyczna posiada nowoczesne, inteligentne rozwiązania – m.in. moduł ZCS, który odpowiada za bezprzewodową łączność z robotem, system nawigacji czy współpraca z asystentem głosowym.

Robot Ambrogio Twenty 29 Deluxe to urządzenie, które wyręczy Cię w pielęgnacji trawnika, oszczędzając znacząco Twój czas. Oferuje możliwość zaprogramowania pracy czy sterowania sprzętem z poziomu aplikacji mobilnej. Sprzęt za sprawą licznych funkcji działa wydajnie i bezpiecznie – posiada np. czujnik wykrywania przeszkód, czujnik deszczu czy czujnik podniesienia.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio Twenty 29 Deluxe 2500m2

 • Znakomity nóż o średnicy 29cm, oferujący perfekcyjne ścinanie źdźbeł trawy

 • Tryb Eco Mode, który optymalizuje czas pracy urządzenia, gdy wykryje obszary skoszonej już trawy

 • Koszenie spiralne, które usprawnia pracę robota, gdy trawa jest gęsta i długa

 • Praca na zboczach o nachyleniu do 45%

 • Zwinność, precyzja jazdy, sprawne omijanie przeszkód

 • Wydajna bateria

Ambrogio TWENTY_29_DELUXE
System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy