0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie
Promocja!

Segway Navimow H1500E

Segway Navimow H1500E

Segway Navimow H1500E to nowoczesna, automatyczna kosiarka do trawników. Działa całkowicie zdalnie i radzi sobie z powierzchnią wynoszącą do 1500m2. Może obsłużyć kilka różnej wielkości trawników bez przerywania działania. Wysoką wydajność gwarantują zaawansowane rozwiązania techniczne oraz system trzech ostrzy.

10990,00

1 w magazynie (może być zamówiony)

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Automatyczna kosiarka Segway Navimow H1500E

Robot koszący Segway Navimow H1500E to oszczędność czasu i wysiłku. Działa samoczynnie, kosząc trawnik w ustalony wcześniej sposób, a równocześnie nie emitując dużego hałasu. Jego zaletą są zastosowane w nim czujniki, dzięki którym nie przekracza wyznaczonych granic, precyzyjnie omija przeszkody oraz dopasowuje wysokość koszenia do trawy.

Użytkownik ma robota pod pełną kontrolą dzięki aplikacji mobilnej. Technologia EFLS (Exact Fusion Locating System) pozwala na określenie jego lokalizacji z dokładnością do 2 cm. Wyznaczenie obszaru roboczego jest bardzo łatwe – a w przypadku większych powierzchni można ustalić ich kilka, dostosowując sposób koszenia indywidualnie dla każdego z nich.

Główne cechy:

 • wysoka wydajność;
 • system trzech ostrzy;
 • zdalna kontrola;
 • autonomiczna praca;
 • duża powierzchnia robocza.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Segway
Powierzchnia koszenia:
1500 m2
Szerokość koszenia:
21 cm
Regulacja wysokości:
automatyczna
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:
240
Czas ładowania:
240 min.
Pojemność akumulatora:
7,8 Ah
Nachylenie: 
45 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
EFSL, GSM, GPS, Bluetooth, Wi-FI
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
600/440/300
Waga:
15,9 kg.
Hałas:
54 dB

Stopień szczelności:
IPX6
Robot koszący bez przewodu ograniczającego

Robot koszący odporny na warunki zewnętrzne

Automatyczna kosiarka Segway powstała z wysokiej jakości materiałów, a jej przemyślana konstrukcja czyni ją odporną na warunki zewnętrze – oferuje wodoszczelność IPX6. Wbudowany czujnik zatrzymania ostrza zapobiega jego uszkodzeniu lub złamaniu po uderzeniu w twardą nawierzchnię. Kolejna zaleta to wbudowany czujnik deszczu, dzięki któremu robot koszący Segway wie, kiedy przerwać pracę i wrócić do bazy.

Koszenie trawnika na każdy terenie

Robot koszący Segway został stworzony do działania zarówno na płaskiej powierzchni, jak i zboczach o nachyleniu do 45%. Pozwala to na jego stosowanie na zróżnicowanych pod względem ukształtowania trawnikach. Napędzające kosiarkę silniki bezszczotkowe w kołach pomagają w jego przemierzaniu bez przestojów. Robot pracuje wydajnie i bez przerw.

  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy