0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Popularne modele robotów koszących

Porównujesz różne kosiarki automatyczne? Sprawdź sprzęt szczególnie często wybierany przez naszych Klientów. Co sprawia, że jest tak chętnie kupowany? Przedstawiamy popularne modele robotów koszących z naszej oferty!

Popularne modele robotów koszących

Pewne automatyczne kosiarki ze względu na swoje świetne parametry oraz funkcje cieszą się dużym powodzeniem. Na które modele na pewno warto zwrócić uwagę planując zakup takiego sprzętu? Polecamy popularne modele robotów koszących:

Greenworks Optimow 15 - 1500 m2 – nowoczesny model z modułem GSM, działający bez konieczności montażu przewodów, sterowany za pomocą aplikacji mobilnej GreenGuide. Sprzęt jest wyposażony także w wewnętrzny czujnik deszczu i mrozu.

Segway Navimow i108E – urządzenie nowej generacji, bez przewodów obwodowych. Mapuje teren za pomocą innowacyjnej funkcji MapAssist oraz posiada system EFLS 2.0 (Exact Fusion Locating System), umożliwiający precyzyjne określenie pozycji sprzętu w ogrodzie z dokładnością do 1 cm.

Segway Navimow H1500E – model dostosowany do długotrwałej pracy, będący w stanie przystrzyc kilka trawników różnej wielkości na jednym ładowaniu. Posiada specjalny system trzech ostrzy oraz dostosowuje wysokość koszenia do terenu. Jest wyposażony w czujniki, dzięki którym precyzyjnie omija przeszkody.

Ambrogio Twenty 25 Elite 1800m2 – kompaktowy robot idealny do pracy na małych i średnich trawnikach. Wyróżnia się solidnym nożem ze stali nierdzewnej o średnicy 25 cm, który rzadko wymaga ostrzenia i ma wyjątkowo długą żywotność. Na jednym ładowaniu jest w stanie pracować nawet przez 3h. Może być sterowany z poziomu aplikacji lub poprzez komendy głosowe.

Kress Mission 1000 – urządzenie z innowacyjną nawigacją INTIVA, umożliwiającą pracę nawet na wymagającym terenie. Wydajny silnik zapewnia precyzyjne koszenie na obszarze do 1000m2, w tym także ze zboczami o nachyleniu na poziomie 40%.

Dlaczego warto je mieć?

Co łączy opisane powyżej roboty koszące? Przede wszystkim są to niezwykle nowoczesne urządzenia od renomowanych producentów. Reprezentują wysoką jakość wykonania, przez co są odporne na intensywną eksploatację i zmienne warunki atmosferyczne. Zostały tak zaprojektowane, by były jak najbardziej wydajne, wytrzymałe oraz proste w obsłudze.

Cechą wspólną polecanych przez nas popularnych kosiarek automatycznych jest też ich nowoczesny sposób działania. Roboty te mogą pracować na dowolnym obszarze, który ustala się za pośrednictwem aplikacji. Korzystanie z nich nie wymaga montażu specjalnych przewodów obwodowych, co często wiąże się z ingerencją w zieleń.

Zakup takich robotów koszących to świetna inwestycja. Pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, wysiłku, a także pieniędzy – koszty ich utrzymania są niższe niż te związane z zatrudnieniem ogrodnika.

Gdzie kupić i jak serwisować?

Cenione, polecane roboty koszące najlepiej kupować od dystrybutorów, którzy zajmują się sprzedażą sprzętu tego typu. W Robopunkt posiadamy opisane powyżej urządzenia oraz szeroki wybór innych modeli od wielu znanych producentów. Nie tylko dostarczamy produkty w dobrych cenach, ale też służymy radą przy wyborze sprzętu, a nawet przeprowadzamy krótkie szkolenia z jego obsługi.

Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz oryginalny, profesjonalny robot koszący. Do tego zapewniamy pełne wsparcie serwisowe, dlatego w razie jakichkolwiek kłopotów błyskawicznie otrzymasz potrzebną pomoc w zakresie konserwacji oraz napraw.

Masz jakieś pytania? Nie wiesz, który z popularnych modeli automatycznych kosiarek najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami, a doświadczony konsultant dokładnie wszystko wyjaśni i wskaże najlepsze warianty!

14 kwietnia 2024
Popularne modele robotów koszących

Porównujesz różne kosiarki automatyczne? Sprawdź sprzęt szczególnie często wybierany przez naszych Klientów. Co sprawia, że jest tak chętnie kupowany? Przedstawiamy popularne modele robotów koszących z naszej oferty! Popularne modele robotów koszących Pewne automatyczne kosiarki ze względu na swoje świetne parametry oraz funkcje cieszą się dużym powodzeniem. Na które modele na pewno warto zwrócić uwagę planując […]

Read More
Wróć do Bloga
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy