0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Sprawdź nasze roboty koszące

Robot koszący GreenLine
Robot koszący NextLine
Robot koszący ProLine
Robot koszący TechLine

Robopunkt - sklep z kosiarkami

Kosiarki automatyczne Ambrogio 

Ambrogio to kosiarki najnowszej generacji, które w pełni samodzielnie, bez jakiejkolwiek pomocy człowieka, są w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem, nawet podczas nieobecności właścicieli w domu. Są one w pełni automatyczne, mają zaprogramowany czas pracy, cykle koszenia czy nawet samo ładowanie. Dzięki odpowiednio zamontowanemu systemowi, działają one bez zarzutu, dając możliwość uzyskania trawnika, niczym z pierwszych stron magazynów o pięknych ogrodach.

Kosiarka, która robi wszystko za Ciebie

Jeszcze nigdy nie wymyślono takiego sprzętu, który byłby w stanie pracować w ogrodzie, bez jakiejkolwiek pomocy człowieka. Dzięki odpowiedniemu osprzętowi instalacyjnemu, wydziela się obszar pracy kosiarki, montuje się stację ładującą i dostosowuje teren pod konkretny model wybranego robota koszącego Ambrogio

Kosiarki automatyczne samodzielnie koszą cały trawnik, nie pozostawiając miejsc nieskoszonych. Omijają przeszkody i je zapamiętują, dostosowują swoje funkcje i możliwości do konkretnej wysokości trawy. Co więcej, w przypadku słabej baterii, same kierują się do stacji ładującej, aby podładować baterie i móc działać dalej. Jeśli więc maksymalny komfort koszenia, bez użycia siły i straty czasu, to bez wątpienia kosiarka automatyczna Ambrogio stanowi najlepszą z możliwych inwestycję. 

 

Kosiarki automatyczne Ambrogio - jakość na najwyższym poziomie

Sięgając po kosiarki Ambrogio, otrzymać można inteligentnego robota, który odpowiednio zaprogramowany, jest w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem czy murawą. W kwestii sprzętu z najwyższej półki, za ich zakupem przemawia nie tylko możliwość koszenia bez ingerencji człowieka, nie tylko najwyższej jakości materiały do ich stworzenia, ale i funkcje, jakie są w stanie one właśnie zapewnić. A wszystko to dzięki odpowiednim zastosowaniom:

 • opatentowane czujniki
 • nowoczesne urządzenia nawigacyjne
 • optymalizacja czasu pracy urządzenia: tryb eco
 • dostosowane do wysokości trawy ostrza z odpowiednią prędkością obrotową

W wachlarzu naszych produktów mamy dla Państwa najwyższej jakości roboty Ambrogio, które dostępne są w czterech wariantach: next line, green line, pro line i tech line. Zachęcamy do spojrzenia na dostępne propozycje i do wyboru takiego sprzętu, który okaże się być po prostu najlepszy. 

Robot koszący NextLine

Obecność robotów koszących na rynku z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ludzie stawiają na to, co jest w stanie zagwarantować im wygodę i komfort, funkcjonalność oraz praktyczność. Ambrogio to bez wątpienia najlepszy z możliwych wybór absolutnie dla wszystkich posiadaczy trawników. To właśnie dzięki nim można otrzymać trawę niczym dywan, perfekcyjnie skoszoną, prezentującą się niemal jak z obrazka. 

Wśród dostępnych propozycji robotów Ambrogio, jedną z dostępnych ofert jest seria NEXTline. To właśnie dzięki niej można otrzymać najwyższej jakości sprzęt ogrodowy, który jest w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Po pierwsze - oszczędność czasu i maksymalna wygoda

Kluczowe znaczenie ma bez wątpienia oszczędność czasu, jaką takie roboty są w stanie nam zagwarantować, jak również i maksymalna wygoda, jakiej nie jest w stanie zapewnić nam absolutnie żaden sprzęt. Dla wielu osób koszenie trawy jest czynnością niezwykle pracochłonną i żmudną, szczególnie w przypadku dużych trawników. Stawiając na Ambrogio NEXTline, przy tego typu sprzętach nie trzeba robić praktycznie nic. 

 

Po drugie - bezpieczeństwo używanego sprzętu

Wszystkie z dostępnych urządzeń w tej serii, posiadają specjalne czujniki, które sprawiają, że roboty takie są w pełni bezpieczne dla ludzi, zwierząt i samego otoczenia. Uniesienie ich do góry powoduje natychmiastowe zatrzymanie noża, a natrafienie przez sprzęt na jakikolwiek przedmiot, pozwala mu od razu go ominąć, nie doprowadzając tym samym do jakiegokolwiek uszkodzenia. 

 

Po trzecie - niezawodność na lata

Decydując się na konkretny wybór, każdy pragnie zainwestować w rozwiązanie warte wydanych pieniędzy, które okaże się być doskonałym sprzętem ogrodowym na lata. W przypadku tego typu robotów Ambrogio jest to jak najbardziej możliwe. Oprócz niezawodnego sprzętu wykonanego z najwyższej jakości materiałów, gwarantujemy Państwu także pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dbając o to, by urządzenie było w pełni sprawne i zawsze gotowe do podjęcia pracy w ogrodzie.

Proponowane modele kosiarek Ambrogio NEXTline

W ofercie produktów z serii NEXTline, możemy zaproponować Państwu kilka, jakże wartych uwagi rozwiązań, jakie dopasować należy do wielkości terenu, jak również i swoich osobistych preferencji. Wszystkie te roboty posiadają  bezszczotkowe silniki, najnowszej generacji procesory, a do tego pojemne baterie. I tak wśród dostępnych propozycji mamy dla Państwa:

 • kosiarki automatyczne Ambrogio TWENTY

Takie roboty sprawdzają się doskonale na powierzchni do 700 metrów kwadratowych. W tym modelu mamy nóż o średnicy 18 centymetrów, który pozwala kosić do czterech odrębnych obszarów. Jeśli więc doskonała wydajność, szybkość działania i troska o ekologiczny aspekt, to na pewno ten wybór okaże się spełnić oczekiwania wszystkich klientów. 

 • kosiarki automatyczne Ambrogio TWENTY Elite

Takie roboty sprawdzą się jako kosiarki na na terenach o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Mają one nóż o średnicy 18 centymetrów, pozwalający kosić do czterech odrębnych obszarów. Urządzenia te zapewniają efektywną pracę, maksymalny komfort i pełną możliwość wykorzystania możliwości, jakie takie sprzęty posiadają. 

 • kosiarki automatyczne Ambrogio NEXTLine 4.0

Takie roboty sprawdzają się przede wszystkim na terenach prostych, o powierzchni do 800 metrów kwadratowych. Urządzenia te posiadają odbiornik Bluetooth, co sprawia, że mogą być one sterowane za pośrednictwem aplikacji w telefonie. Mają doskonałe ostrza, najwyższej jakości materiały tworzące obudowę, jak również i funkcje, dzięki którym wykorzystywanie tego typu sprzętów w ogrodzie, okaże się być wyśmienitym wyborem.

 • kosiarki automatyczne Ambrogio 4.0 Basic

Takie roboty, w zależności od mocy, mogą sprawdzić się na terenach od 1200 do 1800 metrów kwadratowych. Mają one odbiornik Bluetooth, co sprawia, że można nimi zarządzać na odległość. Doskonałej jakości silniki tnące i napędowe, solidna i mocna obudowa. Tego typu sprzęt sprawdzi się doskonale na każdego rodzaju terenie.

 • kosiarki automatyczne Ambrogio 4.0 Elite

Idealne kosiarki do koszenia trawy na dużych terenach. W zależności od wybranego modelu sprawdzą się one dla powierzchni do 1800 metrów kwadratowych i dla 3200 metrów kwadratowych. Tutaj mamy nie tylko doskonały sprzęt wykonany z najwyższej jakości materiałów, ale przede wszystkim urządzenie posiadające niezwykle przydatne technologicznie rozwiązania, w tym moduł komunikacji ZCS Connect. 

 • kosiarki automatyczne Ambrogio NEXTLine 4.36

Najlepsze z tej serii roboty koszące, które sprawdzają się na dużych obszarach, nawet do 6000 metrów kwadratowych. Nóż ma szerokość 36 centymetrów, obudowa jest mocna i solidna, a dodatkami są najnowsze technologie, w tym między innymi dotykowy wyświetlacz, moduł komunikacji ZCS, GPS, Bluetooth, a także GSM. 

 

Wszystkie z dostępnych produktów warte są polecenia dla poszczególnych grup osób, jako niezawodne sprzęty do perfekcyjnego koszenia trawników o różnej powierzchni i to bez ingerencji człowieka. Czy można więc chcieć czegoś więcej?

Jeśli zdecydują się Państwo na wybór, jednego z dostępnych modeli kosiarek z naszej kolekcji z serii NEXTLine, jesteśmy przekonani, iż każdy zakup okaże się być doskonałą inwestycją na długie lata. Służymy pomocą, wsparciem i doradztwem na każdym etapie, będąc w pełni do Państwa dyspozycji. 

Pomagamy w wyborze sprzętu, oferujemy profesjonalny montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Robot koszący Green Line

Z pewnością każdy właściciel działki, która wymaga koszenia trawy wie, jak mozolnym, czasochłonnym, a do tego męczącym może to być zajęciem. Oczywiście możemy się z tym zgodzić, jeśli chodzi o kosiarki tradycyjne, spalinowe czy też elektryczne, pchane ręcznie. Tego problemu nie ma w przypadku wyboru kosiarek - robotów, których to praca jest po prostu nieoceniona. Nie trzeba robić nic, by przez cały rok cieszyć się pięknym wyglądem swojego trawnika.

Wśród polecanych Państwu produktów Ambrogio, serią wartą uwagu jest na pewno GREENline. W naszej ofercie posiadamy kilka modeli z tej kolekcji, wierząc, iż każdy z nich znajdzie tutaj swojego odbiorcę.

Ambrogio - jakość warta swojej ceny

Jesteśmy przekonani o tym, że roboty Ambrogio warte są swojej ceny i na nie właśnie warto postawić. Koszą one trawę zupełnie samodzielnie i w sposób w pełni automatyczny. Nie musimy być w domu, by wracając cieszyć się pięknym wyglądem trawnika. Dzięki odpowiednio wykorzystanym w nich nożom, jakie odgrywają najważniejszą rolę, roboty te gwarantują czyste, równe i co istotne dokładne cięcie każdego trawnika. Zaawansowane technologie sprawiają, że te właśnie urządzenia ogrodowe są w stanie sprostać potrzebom, nawet najbardziej wymagających odbiorców. 

 

Odpowiednie modele kosiarek Ambrogio GREENline

Wszystkie z dostępnych produktów z serii GREENline, to najwyższej jakości urządzenia, które możemy polecić Państwu z ogromną przyjemnością. Oferujemy:

 • kosiarki automatyczne Ambrogio L60 Elite 5,0Ah i 7,5Ah

Ten model stanowi doskonały wybór dla każdego ogrodu, którego powierzchnia wynosi do 200 metrów kwadratowych. Małe urządzenie, które jako jedyne nie wymaga przewodu ograniczającego, jak również i jakiejkolwiek instalacji. Dzięki temu sprzętowi trawnik może być skoszony perfekcyjnie, z niezwykłą starannością i dokładnością. Można wykorzystywać go na kilku ogrodach, z racji braku konieczności instalowania systemu. 

 • kosiarki automatyczne Ambrogio L15 Deluxe

Ten model ma niezwykle oryginalny kształt. Sprawdza się on w ogrodach o niewielkiej powierzchni, gdzie kluczową rolę odgrywa perfekcyjnie skoszona trawa. Jeśli precyzyjne i szybkie koszenie, to z całą pewnością właśnie z pomocą tego sprzętu ogrodowego. Ostrze maszyny ma 15 centymetrów średnicy. Posiada silniki bezszczotkowe, procesor najwyższej generacji i akumulator litowo - jonowy. Może być obsługiwany za pomocą aplikacji Ambrogio Remote. Spełnia on swoje zadania na terenie do 600 metrów kwadratowych. 

 • kosiarki automatyczne Ambrogio L32 Deluxe

Ten typ kosiarki sprawdzi się tak naprawdę wszędzie, gdzie powierzchnia ogrodu wynosi do 800 metrów kwadratowych. Jest to urządzenie dobre i na mały ogródek z wąskimi polami manewrowymi i na większy trawnik, gdzie mamy do czynienia z równym terenem pokrytym jedynie trawą. W urządzeniach tych zastosowano bezszczotkowe silniki, a do tego system koszenia, który sprawia, że nawet na nierównym terenie, robot Ambrogio jest niezawodny i niepokonany. 

 

Współpraca z naszą firmą

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Ambrogio, oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt z kolekcji GREENline. Wierzymy w to, że razem z nami, uda się Państwu dopasować dane urządzenie ogrodowe do Państwa potrzeb, oczekiwań i wymagań. Służymy doradztwem, wsparciem i kompleksową pomocą na całym etapie sprzedaży. Ponadto, zapewniamy montaż systemu na terenie Państwa posesji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Z naszą firmą udane zakupy, zapewniające satysfakcję i zadowolenie są pewne! 

Robot koszący ProLine

Produkty z najwyższej półki, cenione w sposób szczególny wśród klientów wymagających, wybierających nowoczesne sprzęty i zaawansowane technologie. Ambrogio chcąc wyjść naprzeciw potrzebom takich użytkowników, stworzyła linię robotów PROline, które to wszystko w sobie łączą. Są to kosiarki, które oprócz samej jakości, cieszą się niezawodnością, perfekcją pracy, doskonałym designem i gronem zadowolonych odbiorców. Każdy robot koszący PROline to klasa sama w sobie, która zawsze broni się sama. Czy warto postawić na te właśnie sprzęty ogrodowe? Czy wydane na nie pieniądze są w stanie zagwarantować pełną satysfakcję i zadowolenie?

Wszystkie z dostępnych na rynku modeli tych właśnie robotów cechuje przede wszystkim perfekcyjny wygląd. Są one w stanie swoim wyglądem wkomponować się idealnie w każdą przestrzeń ogrodu. Są doskonałe pod względem jakości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają żywotność na długie lata. Każdy z modeli posiada silnik bezszczotkowy, a do tego wysokiej wydajności baterie, które doskonale radzą sobie na naprawdę dużych terenach. W zależności bowiem od modelu, sprawdzają się one na powierzchni od 1200 metrów kwadratowych do blisko 7 000 metrów kwadratowych. Jeśli więc doskonały wybór, na który warto wydać pieniądze, to jak najbardziej właśnie roboty koszące Ambrogio PROline okażą się być tutaj strzałem w dziesiątkę.

 

Jakie modele możemy Państwu zaoferować?

 

Jako autoryzowany przedstawiciel Ambrogio, oferujemy Państwu pełen wachlarz produktów do wyboru. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

 • roboty automatyczne Ambrogio L35 Basic

Stosunkowo małe, ale jakże wydajne w swojej pracy. Bez problemu są one  w stanie poradzić sobie z obszarem do 1200 metrów kwadratowych. Mają one elastyczne, gumowe koła z metalowymi kolcami, technologie Amico i niezwykle zaawansowany system koszenia, który sprawia, że utrzymanie trawy w nienagannej perfekcji, nie stanowi tak naprawdę żadnego problemu. 

 • roboty automatyczne Ambrogio L35 Deluxe 5,0

Mały, ale przy tym niezwykle kompaktowy model, niebywale innowacyjny i nowoczesny w swoim wydaniu. Sprawdza się on na obszarach do 1800 metrów kwadratowych, wykonując swoją pracę w niezwykle szybkim czasie. Technologia Amico, doskonała bateria, a do tego metalowe kolce na koła i zaawansowany system cięcia trawy. Czy można chcieć czegoś więcej?

 • roboty automatyczne Ambrogio L250 Deluxe

Ten typ kosiarki sprawdza się nie tylko na dużym terenie do 2600 metrów kwadratowych, ale przede wszystkim na powierzchniach o dużej pochyłości do 45%. Pozwala on obsługiwać aż cztery oddzielne trawniki. W modelu tym znajdują się litowo - jonowe baterie 7,5Ah, a do tego silniki bezszczotkowe i innowacyjny system koszenia. Maszyny te działają cicho, precyzyjnie i niezwykle sprawnie. Dzięki zaawansowanym urządzeniom nawigacyjnym, kierunek jazdy dopracowany jest tutaj do perfekcji.

 • roboty automatyczne Ambrogio L250 Elite

Tego typu kosiarki są doskonałym rozwiązaniem na dużych obszarach do 3200 metrów kwadratowych. Mamy tutaj do czynienia ze sprzętem z najwyższej półki, który cechuje między innymi innowacyjność i zaawansowane technologie. W przypadku tego modelu mamy coś więcej, niż zwykłego robota. Dotykowy wyświetlacz, perfekcyjna w swoim działaniu nawigacja, a do tego wydajność na naprawdę wysokim poziomie. Do tego metalowe kolce na koła, które są w stanie poradzić sobie w każdym terenie i na każdej pochyłości. 

 • roboty automatyczne AmBrogio L250i ELITE S+

Robot, na którego wystarczy spojrzeć, by uzyskać potwierdzenie tego wszystkiego, co opisuje taką kosiarkę. Technologia Amico, dodatkowa bateria 7,5Ah, metalowe kolce na koła, a do tego zaawansowany system nawigacji, dotykowy wyświetlacz i najwyższej jakości materiały do ich stworzenia. Jeśli więc robot, który ma poradzić sobie z powierzchnią do 5000 metrów kwadratowych, to na pewno ta opcja od Ambrogio w serii PROline, okaże się być idealną.

 • roboty automatyczne Ambrogio L350i ELITE

I na koniec prawdziwa perełka, czyli roboty koszące Ambrogio L350i ELITE, które to skierowane są dla najbardziej wymagających klientów, mających do skoszenia teren nawet do 7000 metrów kwadratowych. W tym sprzęcie otrzymać możemy wysoką wydajność urządzenia, najwyższą technologię koszenia, a do tego dotykowy ekran i mnóstwo funkcji, dzięki którym koszenie trawy nie będzie problemem, a jej piękny wygląd zachwycać nas będzie przez cały czas. 

Robot koszący Techline

Jeśli chcą Państwo poznać roboty koszące z najwyższej półki, które mają w sobie dosłownie wszystko i sprawdzają się na ogromnych terenach, to na pewno Ambrogio i seria TECHline, okaże się być tutaj najlepszym z możliwych wyborem. Sprzęty te cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najbardziej wymagających użytkowników. To rozwiązania dla dużych ogrodów lub do pielęgnacji boisk i innych miejsc, gdzie kluczową rolę odgrywa perfekcyjnie prezentująca się murawa. Czy warto postawić na TECHline? Który z dostępnych modeli stanowi najlepszą opcję? Co charakteryzuje te roboto - kosiarki?

Roboty Ambrogio TECHline - charakterystyka

 

Zastanawiając się nad tym, co cechuje roboty Ambrogio TECHline, bez wątpienia wyróżnić możemy tutaj kilka, jakże ważnych i istotnych kwestii. Po pierwsze wygląd. Są one perfekcyjne, jeśli chodzi o ich design i dopasowanie do nowocześnie zaprojektowanego ogrodu. Po drugie, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, stąd trudno tutaj mówić o ich awaryjności. Po trzecie, są to rozwiązania, które posiadają nowoczesne technologie i które nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wydajność i efektywność działania tych właśnie urządzeń. 

 

Roboty TECHline są zaawansowanymi urządzeniami, które to cechuje najwyższej klasy technologia, innowacyjne rozwiązania i funkcje, jakich nie jest w stanie zapewnić klientom żadne inne rozwiązanie. Wystarczy odpowiednio zamontować cały system w ogrodzie, zaplanować wszelkie działania robota, a ten nawet podczas nieobecności właścicieli posesji, wykona całą pracę w sposób perfekcyjny. 

 

Jakie roboty TECHline możemy Państwu zaoferować?

 • roboty TECHline dla powierzchni do 200 metrów kwadratowych

W przypadku robotów koszących obszar do 200 metrów kwadratowych, idealnymi propozycjami będą na pewno robot koszący TECH L6. Doskonałe cięcie, najwyższa jakość działania, wydajny sprzęt. Z takim urządzeniem w ogrodzie problem koszenia trawy przestanie mieć znaczenie. 

 • roboty TECHline dla powierzchni od 200  - 1000 metrów kwadratowych

W tej grupie produktów wybrać można kilka, całkiem ciekawych propozycji. Dla obszaru do 600 metrów kwadratowych, idealnym będzie robot koszący TECH D1. Dla terenu do 700 metrów robot koszący NEXT TECH D X2, a dla 800 metrów kwadratowych robot koszący TECH D Z2. Dla przestrzeni około 1000 metrów kwadratowych, godnymi uwagi propozycjami będą: robot koszący NEXT TECH L X2 oraz robot koszący NEXT TECH S X2. 

 • roboty TECHline dla powierzchni od 1000 - 5000 metrów kwadratowych

Tutaj mamy już dużo bardziej zaawansowane rozwiązania, w których długość pracy musi być znacząco wydłużona. Koszenie trawy na takim terenie możliwe jest dzięki takim modelom, jak: TECH B Z3, TECH D Z3, NEXT TECH B X4 Medium, NEXT TECH B X$ Premium, a także PROTECH D 25, PROTECH L25i, NEXT TECH L X4 Medium czy na przykład PROTECH s25i. 

 • roboty TECHline dla powierzchni powyżej 5000 metrów kwadratowych

Dla terenów powyżej 5000 metrów, idealnymi propozycjami w tej kategorii produktów będą NEXT TECH L X6 Ultra Premium, PROTECH L35i, PROTECH B40i oraz niezawodny, koszący obszar do 20 000 metrów - robot koszący PROTECH D40i. 

 

Dlaczego warto wybrać współpracę z robopunkt.pl?

Wybierając naszą firmę, każdy z Państwa otrzymać może najwyższej jakości sprzęt do swojego ogrodu. W przypadku serii TECHline, mamy do czynienia z urządzeniami z najwyższej półki, które nie mają sobie równych. Są niezawodne, wydajne, solidne i sprawdzone. Nie tylko perfekcyjnie się prezentują, ale do tego posiadają tak zaawansowane technologie, iż trudno jest przejść obok nich obojętnie. Wybierając robopunkt.pl, zapewniamy Państwu nie tylko dostęp do szerokiego wachlarza produktów, ale także wsparcie, pomoc i doradztwo w wyborze sprzętu, jak również montaż systemów koszących oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierając naszą firmę - otrzymują Państwo profesjonalizm na najwyższym poziomie.

 

Weź leasing z
  lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down